HAKKIMIZDA

MARMARA BİRLİK MERMER

Mustafa SOYSAL ile, 2001 yılında marmara adasında işci olarak başladığımız mermer kariyerimize,


2009 yılında kurduğumuz Birlik Mermer firmamız ile yolumuza güvenle devam etmekte olup dürüstlük anlayışımızı kalteyle birleştirip siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. 

 

Marmara mermerini yurtiçi ve yurtdışı pazarlarına sunmakta olup, ilkemizin, kaliteli güvenilir ve dürüst ticaret anlayışımızı mermer sektöründeki birikimimizi sizlere sunmaktayız. 

Birlik Mermer olarak ham işlenmiş marmara mermerini nakliye araçlarımızla ve adrese teslim fiyatlarımızla sunmakta olup, kısaca kaliteyi ayağınıza getiriyoruz... 

 

Yeni kulvarlarda siz değerli müşterilerimize cevap vermekte olup , yoğun talep üzerine Adapazarına açmış olduğumuz 4.000.m2 büyüklüğünde arazi üzerinde bulunan tesisimizle her türlü ; Mermer ve granit çeşitlerimizle , Topdan ve perakende satışlarımızla, Kaliteli ve güleryüzlü hizmetimizle , Siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz...

 

İtalya, İspanya, Çin, Hindistan,ve birezilya ve çeşitli ülkelerden ithal ettiğimiz ürünlerle başta dürüst ve kaliteden ödün vermeksizin sektörün talepleri doğrultusunda hizmetimize güvenle devam etmektedir.


Hep söylediğimiz gibi kaliteyi ayağınıza getiriyoruz.

 

MARMARA BİRLİK MERMER
2009 dan Beri Mermerin Adı